O nas

firma tradycyjnie rodzinna - ponad 27 lat rodzinnych tradycji 

Nasza historia

Przedsiębiorstwo „MARMUR Kielce” kontynuuje tradycje rodzinne firmy Marmur, założonej w 1989 r. Od początku działalności jest to firma rodzinna. Na początku lat 90–tych XX w. firma zajmowała się przerobem kamienia naturalnego, który był wydobywany jedynie na terenie Polski.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta zaczęto sprowadzać kamień z innych krajów. Początkowo z Grecji, potem z Turcji, a obecnie w tym względzie nie ma ograniczeń – oferujemy każdy kamień według potrzeb klientów. 

Oferta produkowanych przez naszą firmę wyrobów może stanowić cenną pomoc w wyborze estetycznych, eleganckich i trwałych materiałów przeznaczonych do wykończenia wnętrz budynków, jak i elewacji zewnętrznych.

Nasza oferta

Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami, architektami, producentami okien, mebli kuchennych i łazienkowych, inwestorami, firmami remontowymi, odbiorcami indywidualnymi.

Specjalizujemy się w produkcji i montażach: wykładzin kamiennych powierzchni płaskich, parapetów, schodów, blatów kuchennych i łazienkowych, kominków, posadzek, okładzin ściennych, lad, półek oraz realizacjii innych zleceń według wyobraźni i marzeń klienta.

Jak działamy

W rozmowie z klientem staramy się przekazać nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu osoba ta może uniknąć niepotrzebnych stresów przy wyborze materiału lub kłopotów w trakcie późniejszej eksploatacji kamienia. Często poszerzamy lub zmieniamy asortyment, organizujemy promocje, a każdy klient po przedstawieniu zamówienia ma możliwość negocjowania ceny. Oczekujemy na kontakt z naszą firmą. 

Prosimy dzwonić już teraz!

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony

+48 41 307 35 06
 

     Adres:

Suków 248B,

26-021 Daleszyce

Czynne

Poniedziałek – Piątek, 8 – 15

W soboty nieczynne

Kontakt      

tel: 41 307 35 06 
606 244 604 

marmur.kielce @ op.pl